25 yıldır Eryaman Mahallesi bölgesinde profesyonel şekilde hizmet veren Eryaman Mahallesi Halı Yıkama, güvenilir ve sağlam ekibiyle sizlere Eryaman Mahallesi Halı Yıkama konusunda hizmet vermektedir.

Yılların verdiği tecrübe ile %100 hijyenik ortamda, kaliteli temizlik kimyasalları kullanarak hassasiyet ile Eryaman Mahallesi Halı Yıkama hizmeti vermekteyiz.

Erdem Hijyenik Halı & Koltuk Yıkama Fabrikası siz değerli müşterilerimize 25 yıldır Ankara'nın çeşitli bölgelerine geniş servis ağı ile hizmet vermektedir. Sizde güvenli ve kaliteli hizmet arıyorsanız bizi arayın.


Eryaman Mahallesi Halı Yıkama
Eryaman Mahallesi bölgesinde halı yıkama adımlarımız:

TOZ ALMA
Kapınızdan alınan halılarınızı, öncelikle toz alma makinesinden geçiriyoruz. Toz alma makinesinden gecen halılar; toz, kıl ve buna benzer maddelerden arındırılır. Bu aşama halı temizleme-yıkama adımlarının ilk önemli aşamasıdır. Toz makinesinden geçmeyen halıların içinde bulunan toz benzeri maddeler su ile temas ettiğinde çamur halini alır, çıkması zor hale gelir ve halı yıkama aşamasında çıkması mümkün değildir.

HALI YIKAMA
Toz alma aşamasından geçen halılarınız 100% bitkisel Cleanvac halı şampuanı ile tam otomatik bant sistemli çift yönlü fırçalarla ön ve arkası dönüşümlü olarak halı yıkama makinesinden geçirilir. Leke var ise o bölgeye özel işlem uygulanır. Fırçalama işlemi bittikten sonra halı yıkama makinemizin son aşamasında halı temizlik kimyasalları su ile durulanıp vakumlanır.

SANTRİFÜJ
Tam otomatik halı yıkama makinesinden gecen halılarınız santrifüj makinesine girer. Halının cinsine göre uygun devirde sıktırarak üzerindeki suyun atılması sağlanır. Halı üzerindeki su büyük oranda atılır. Daha sonra halının hem daha kısa zamanda kuruması sağlanır hem de halı ilmiklerinin yıpranması önlenmiş olur. Halı santrifüj makinesine halı bu işlemde asla zaman zarar görmez.

HAVALANDIRMA ASKISI
Santrifüjden makinesinden çıkan halı; kurutma odasına alınmadan önce havalandırma askılıklarına asılıp havalandırılır. Kurutma odamıza alınan halılarınız tamamen elektrikli, sıcak hava üfleyen ve aynı zamanda ortamdaki nemi çeken makine ile altı saatde kurutulur.

PAKETLEME
Havı alan ve kuruyan halı müşteri sevkiyat için bölgelere ayrılır ve zaman kaybetmeden siz değerli müşterilerimize ücretsiz servisimizle teslim edilir.

Yün halı, Isparta halı, hereke halı, cin halısı, ipek halı gibi özel ve kıymetli halılarınızın yıkama işlemi fabrikamızda rahatca ve güvenli bir bicimde yapılmaktadır. 25 yıldır kaliteli ve güvenli hizmet veren firmamız değerli halılarınıza gerek hassasiyeti gösterir. Bilincsiz halı yıkama fabrikaları renkleri soldurur ve desenleri bozabilir.

Eryaman Mahallesi Değerli Halıların Yıkanması Hizmeti

Yün halı, Isparta halı, hereke halı, cin halısı, ipek halı gibi özel ve kıymetli halılarınızın yıkama işlemi fabrikamızda rahatca ve güvenli bir bicimde yapılmaktadır. 25 yıldır kaliteli ve güvenli hizmet veren firmamız değerli halılarınıza gerek hassasiyeti gösterir. Bilincsiz halı yıkama fabrikaları renkleri soldurur ve desenleri bozabilir.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

İhtiyaçlarınıza hızlı ve etkili çözümler sunuyoruz.


20 Yıllık Tecrübe

Erdem Halı Yıkama Fabrikası yılların verdiği bilgi birikimi ve tecrübesi ile hizmetinizde. 20 yılı aşkın süredir güvenle sizlere hizmet veriyoruz.


Uygun Fiyat Politikası

En uygun fiyat ve Müşteri memnuniyeti politikası ile kaliteli hizmeti ucuza alın.


Ücretsiz Servis Ağı

Ankara’nın her yerine ücretsiz servisimiz mevcuttur. Bir telefon ile kapınıza kadar geliyoruz.


Hızlı Hizmet

Erdem halı Yıkama Fabrikası ihtiyaçlarınıza hızlı ve güvenilir çözümler sunuyor.


Sağlığınız İçin Hijyen

Son teknoloji yıkama makinalarımız, anti bakteriyel hijyenik hizmetlerimiz ile yanınızdayız.


Ödüllü Hizmetler

Kamu kurum ve kuruluşlarına yıllardır hizmet veren Erdem Halı Yıkama Fabrikası aldığı ödüller ile tescillenmiş hizmet kalitemizle gurur duymaktayız.