Ankara Halı Yıkama Fabrikası


ERDEM Halı Yıkama Fabrikası kurucuları “Ladik, Isparta, Bünyan, Hereke, Milas ve Avanos” gibi dünyaca ünlü Anadolu El halılarının yıkanması ve yan hizmetleri ile iştigal ederken; Müşterilerden gelen talep ve beklentiler doğrultusunda, Sektörün bu alanda profesyonel hizmet vermeye başlamış, kısa zamanda tüm Ankara halkının beğenisini kazanıp, bu alandaki boşluğu doldurarak sektörde hak ettiği yeri almıştır.


Erdem Halı YıkamaMisyonumuz

Faaliyette bulunduğumuz sektörde bireye ve topluma saygılı, hukuka, ekonomik ve ahlaki ilkelere bağlı, sağlık, emniyet ve çevreye duyarlı olarak, çalışanları ve müşterilerin beklentilerini en üst seviyede karşılamak.Vizyonumuz

Müşteri odaklı takım çalışmasına inanan, dürüst ve şeffaf, çalışanlarını sürekli geliştiren, yenilikçi, çevreye ve topluma duyarlı, yaratıcı ve dinamik bir şekilde büyümeye devam etmekteyiz.Kalite Politikamız

Sektörde, en kaliteli hizmeti vererek, gerekli olan müşteri memnuniyetini sağlamak, Hizmet ve ürün kalitesiyle tüketicinin birinci tercihi olarak sürekliliği sağlamak.

25.Yıl Mesajı


Tüm dünyada yaşanan virüs salgını, hijyenin önemini bizlere bir kez daha hatırlattı. Bu dönemde tüm personelimiz ve imkanlarımızla virüs ve bakterilere karşı verilen savaşta her daim yanınızda olduk. Sizlerde memnuniyetiniz ve övgüleriniz ile bizi gururlandırdınız. Sektörde yirminci yılımızı kutlarken verdiğiniz destekten ötürü sizlere teşekkür ederim. Beraber nice mutlu ve sağlıklı günlere.


Özden K.


Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

İhtiyaçlarınıza hızlı ve etkili çözümler sunuyoruz.


20 Yıllık Tecrübe

Erdem Halı Yıkama Fabrikası yılların verdiği bilgi birikimi ve tecrübesi ile hizmetinizde. 20 yılı aşkın süredir güvenle sizlere hizmet veriyoruz.


Uygun Fiyat Politikası

En uygun fiyat ve Müşteri memnuniyeti politikası ile kaliteli hizmeti ucuza alın.


Ücretsiz Servis Ağı

Ankara’nın her yerine ücretsiz servisimiz mevcuttur. Bir telefon ile kapınıza kadar geliyoruz.


Hızlı Hizmet

Erdem halı Yıkama Fabrikası ihtiyaçlarınıza hızlı ve güvenilir çözümler sunuyor.


Sağlığınız İçin Hijyen

Son teknoloji yıkama makinalarımız, anti bakteriyel hijyenik hizmetlerimiz ile yanınızdayız.


Ödüllü Hizmetler

Kamu kurum ve kuruluşlarına yıllardır hizmet veren Erdem Halı Yıkama Fabrikası aldığı ödüller ile tescillenmiş hizmet kalitemizle gurur duymaktayız.